image slider
image slider
Sprawne zakupy dla Klienta
image slider
Multi-shop to wiele sklepów na raz
image slider
Szerokie możliwości zmainy wyglądu
jQuery Carousel
Sklepy internetowe Prestashop
Ponad 310 funkcji
Możliwości Multi-shop
Intuincyjny panel
Wiele szablonów
Wiele systemów płatności
image slider
Responsywne
image slider
Skalowalne
image slider
Dotykowe
image slider
Funkcjonalne
jQuery Carousel
Takie slajdery możemy umieścić na Twojej stronie
390+ efektów przejść nagłówków
nagłówki magą być:
zgrupowane
zagnieżdzone
360+ efektów animacji
Pokaz zdjęć odgrywane są:
sekwencyjnie
przypadkowo
image slider
Jeden projekt na wiele urządzeń to oszczędność
image slider
Otwórz tę stronę na telefonie lub TV
jQuery Carousel
Responsive Web Design (RWD)
To jeden projekt na:
Smartphone
Tablet
Monitor
Telewizor
jQuery Carousel

Projektowanie stron to nasza praca i pasja. Posiadamy nie tylko wiedzę teoretyczną ale i lata praktyki. Doradzimy i zbudujemy pełen wizerunek firmy w internecie. W razie potrzeby służymy pomocą na każdym etapie tworzenia, czy funkcjonowania marketingowego wizerunku. Nie masz koncepcji – znajdziemy ją wraz z Tobą. Elastycznie dostosujemy zakres usług by zoptymalizować koszty oraz wyjść naprzeciw Twoim potrzebom.

 Oferta WWW

Służymy pomocą na każdym etapie tworzenia strony internetowej i funkcjonowania internetowego wizerunku.

 

Web design

Nasze myślenie o projektowaniu ma charakter holistyczny. Dlatego oprócz projektowania jest dla nas ważna filozofia Twojej firmy, docelowy target, strategia rozwoju i cele jakie ma spełniać sama strona www.

Będąc na bieżąco z aktualnymi trendami w projektowaniu, mamy narzędzia by zrealizować założone przez Ciebie cele, zachowując unikatowy i jednorodny charakter grafiki na wszystkich polach kontaktu Twojej firmy z klientem.

Technologia Responsive Web Design (RWD) jest odpowiedzią na lawinowo rosnące wykorzystywanie urządzeń mobilnych w internecie. Strona internetowa wykonana w podejściu RWD jest zoptymalizowana na każdym urządzeniu bez względu na przekątną jego wyświetlacza. Tym samym jeden prawidłwo wykonany projekt ma dostosowany wygląd na smartphone, tablet czy też ekran TV. W każdym z tych urządzeń strona ma wygodną nawigację, jest czytelna i funkcjonalna dla użytkownika. Technologię RWD wspieramy nowoczesnym designem.

Nie da się na sztywno ustalić cennika usług ponieważ każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia. Możesz skorzystać z gotowych szablonów, których cena rozpoczyna się od stu złotych, jednak zawsze będziesz mógł z nami zoptymalizować projekt.


Do góry

 

Witryny Web - Systemy CMS – idealnie rozwiązanie dla firm, instytucji i stowarzyszeń

Nasze systemy CMS zapewnią tanią administrację i aktualizację treści na stronie www bez znajomości języka oprogramowania ze strony użytkownika. Dzięki systemom CMS możesz samodzielne wprowadzać dane, co w Twojej firmie ograniczy potrzebę angażowania specjalistów do minimum. Możesz aktualizować treści związane z aktualnościami, wprowadzić nową ofertę lub usunąć starą poprzez intuicyjny interfejs. Zmiana zawartości tekstowej wykonywana za pomocą edytora WYSWIG jest bardzo prosta. Przypomina działania wykonywane w programie MS Word. Dla bardziej skomplikowanych działań zapewniamy stałe wsparcie informatyczne.

Korzystając z takiego rozwiązania Klient uzyskuje:

 • łatwość zarządzania i administracji,
 • mnogość modułów rozszerzających funkcjonalność witryny: integracja z Google Maps, Galerie obrazów, generowanie map stron, zarządzanie uprawnieniami użytkowników, slidery i wiele innych,
 • częste aktualizacje systemu CMS wspieranego przez informatyków z całego świata,
 • olbrzymie możliwości rozbudowy o bezpłatne i płatne moduły.

Zakres prac obejmuje:

 • wykonanie dedykowanej szaty graficznej lub skorzystanie z gotowych szablonów.
 • instalacja CMS na serwerze i przekierowanie domeny,
 • opracowanie treści na podstawie przesłanych materiałów,
 • instalacja dodatkowego oprogramowania komponentów, modułów i pluginów,
 • tworzenie dedykowanych modułów,
 • szkolenie z obsługi systemu,
 • optymalizacja i pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych,
 • archiwizacja i wsparcie informatyczne,
 • aktualizacje.

Nasza oferta nie ogranicza się do jednego systemu CMS. Poza znanymi rozwiązaniami Open Spource posiadamy własny system CMS. Wyróżnia się on prostotą, alestycznością oraz szybkością.

Koszt witryny zależny jest od wielu czynników m.in: dostarczonych materiałów tekstowych i grafiki przez Klineta, ilości podstron witryny, szablonu, zastosowanych modułów oraz innych zmian w kodzie. Poznając potrzeby Twojej firmy, posiadane materiały tekstowe i graficzne jesteśmy wstanie uczciwie i rzetelnie wycenić prace, oferując profesjonalnie wykonaną witrynę.
Koszt już od 1000 PLN.


Do góry

 

Sklepy internetowe - Prestashop

Nasze sklepy internetowe oparte są na silniku Prestashop, który jest najpowszechniej używanym na świecie oprogramowaniem do obsługi sprzedaży przez internet. Prestashop posiada ponad 310 wbudowanych funkcji i olbrzymią ilość pluginów rozbudowujących funkcjonalność sklepu. Skonfigurujemy, dostosujemy i dołożymy funkcjonalności, których oczekujesz. Wychodząc naprzeciw specjalnym oczekiwaniom Klientów programujemy również własne moduły i pluginy.

Zalety naszych sklepów:

 • niski koszt utrzymania sklepu,
 • duża ilość wbudowanych funkcji, które można uzupełnić o dodatkowe moduły,
 • szerokie możliwości w wyborze skórek i tworzenia dedykowanej grafiki,
 • nie wymaga dużych zasobów serwera na którym jest utrzymana,
 • bardzo dobry stosunek wydajności do oferowanych możliwości,
 • posiada wsparcie programistów z całego świata.

Koszt sklepu już od 1500 PLN


Do góry

 

Aplikacje dedykowane

Poza dedykowanymi systemami CMS oferujemy wyspecjalizowane aplikacje internetowe. Najczęściej są to aplikacje wypecjalizowane w określonej funkcjonalności. Jako przykład można wymienić system magazynowy czy wyszukiwarkę grobów. Systemy te umożliwiają wielostanowiskowy dostęp do bazy danych z każdego miejsca na świecie poprzez przeglądarkę internetową. Stosowane języki programowania to PHP (MVC, SOLID) i Javascript (Jquery) oraz specyfikacja HTML5 i CSS3. Ceny ustalane są indywidualnie.


Do góry

 

E-reklama - SEO, SERP

Ważną częścią e-marketingu jest wypromowanie strony internetowej, tak by była widoczna dla potencjalnych Klientów. Internauci do poszukiwania interesujących informacji najczęściej wykorzystują wyszukiwarki internetowe. W polskim internecie - również na świecie - niepodważalny prymat wiedzie Google. Inne wyszukiwarki takie jak MSN, Netsprint, i Yahoo, mają mniejsze znaczenie.

SEO (ang. Search Engines Optimization ) - oznacza optymalizację strony internetowej w celu podniesienia pozycji w wyszukiwarkach internetowych.

Optymalizacja to ważka decyzja, która często jest bagatelizowana przez właścicieli stron www. Zła dycyzja i wybór niewłaściwej firmy może zaszkodzić Twojemu wizerunkowi!

Prawidłowa optymalizacja pozwala na osiągnięcie następujacych korzyści:

 • wzrost pozycji witryny w wynikach wyszukiwania przy ważnych frazach i słowach kluczowych,
 • poprawę szybkości indeksowania zmian w witrynie www przez roboty wyszukiwarek internetowych,
 • zmniejszenie kosztów przeznaczonych na płatne reklamy Adwords.

Zakres wykonanej przez nas optymalizacji obejmuje:

 • analizę struktury witryny internetowej pod kątem poprawności i składni kodu.
 • analizę treści pod kątem ważnych słów kluczowych,
 • ekspertyza konkurencji i rynku.
 • poprawienie przestarzałego i błędnego kodu,
 • dopisanie ważnych znaczników i standaryzację kodu,
 • modyfikację treści,
 • wprowadzenie zaleceń i dobrych praktyk wskazanych przez firmę Google.

Optymalizacja jest najczęściej czynnością jednorazową. W wypadku szybko zmieniających się serwisów może istnieć potrzeba jej ponowienia. Koszty tej usługi zależą od wielkości serwisu i zakresu prac. Cena już od 200 PLN.

SERP (ang. Search Engine Results Position) nazywamy pozycjonowaniem.

W przeciwieństwie do wielu web agencji i firm informatycznych nie stosujemy nielegalnych metod pozycjonowania chwilowo podnoszących ranking strony w wyszukiwarce. Nasze metody są legalne i uczciwe tzw. pozycjonowanie naturalne, które jest zalecane przez Google.

Przy działaniach SERP w pełni stosujemy się do wskazówek dla webmasterów opisanych przez firmę Google. Niestosowanie się do nich często skutkuje niespodziewanym spadkiem pozycji strony internetowej w wyszukiwarce lub nawet jej usunięciem z wykazu wyszukiwarki. Więcej informacji na ten temat możesz znaleźć tutaj.

W ramach promocji serwisów nasze pozycjonowanie polega na zamieszczaniu - określonej w umowie odpowiedniej ilości artykułów i linków kierujących na Waszą witrynę. Usługa ta wiąże się z zawarciem stałej umowy. Zakres usługi jest ustalany indywidualnie, adekwatnie do potrzeb Klienta i Jego zamierzonych celów. Cena od 100 PLN/miesiąc.

Nie gwarantujemy określonej pozycji w wyszukiwarce. Wystrzegaj się firm i osób które twierdzą, że gwarantują pozycję w rankingach, mają „specjalne układy z Google” lub reklamują „priorytetowe zgłaszanie” witryn do Google. Nie ma żadnego priorytetowego trybu zgłaszania do Google.

Szybka promocja - Google Adwords.

Często nasi Klienci oczekują natychmiastowych efektów promocji witryny. Taką możliwość oferuje system płatnych reklam Google Adwords pozwalający na wyświetlanie linków sponsorowanych. W raz nami wybierzesz właściwe słowa kluczowe, prawidłowo poprowadzisz Kampanię, optymalnie zarządzisz budżetem i nie wyrzucisz pieniędzy w błoto.

Skontaktuj się z nami by poznać szczegóły.


Do góry

 

Domeny internetowe

Dzięki współpracy z jednym największych rejestratorów domen w Polsce uzupełniliśmy naszą ofertę o możliwość wykupienia i sprawnej rejestracji domeny. Posiadamy konkurencyjne ceny, w których nie ma żadnych ukrytych kosztów. Domeny możesz wykupić samodzielnie poprzez poniżej umieszczony panel rejestracyjny lub poprzez złożenie zamówienia. Wiemy, że często wybór właściwej nazwy domeny może okazać się bardzo trudny. Doradzimy jak wybrać najlepszą nazwę dla Twojej witryny i określimy potrzebę wykupienia domen pobocznych. Wykupione u nas domeny podlegają ciągłej kontroli, tak by nie przegapić okresu ich przedłużenia – co może wiązać się z poważnymi konsekwencjami. Dzięki naszemu panelowi zarządzania, Właściciele domen mają dostęp do wszystkich niezbędnych informacji i czynności związanych z obsługą domeny.

Skontaktuj się z nami by poznać szczegóły.


Do góry

Przykłady stron www w naszym wykonaniu

Kontakt

Qba-Net Jakub Borowski

ul. Jagodowa 25/1
61-160 Czapury (Poznań)
tel.: +48 691201074
NIP: 7822011849